sklep motoryzacyjny auto target

Zbieżność

Strona główna > Zbieżność

Zbieżność

Ustawianie Zbieżności Kół, Geometria Pojazdu

Zbieżność kół to podstawowy element geometrii zawieszenia i polega właściwym ustawieniu kąta pochylenia koła. Ma to bardzo duże znaczenie dla prowadzenia pojazdu.

Auto ze źle ustawioną zbieżnością „nie słucha” poleceń kierowcy, czyli: nie utrzymuje właściwego toru jazdy i ma tendencję do ściągania na bok, a co za tym idzie kierowca musi cały czas korygować tor jazdy.

Zbieżność kół ma bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo, poza problemem w prowadzeniu auta, dodatkowo opony nie dolegają do jezdni tak jak powinny, a więc przyczepność jest zaniżona, a opony zużywają się dużo szybciej.

 

Ustawianie Zbieżności Kół, Geometria Pojazdu w AUTOTARGET Jaworzno, Sosnowiec, Mysłowice, Śląsk

 

W naszym serwisie samochodowym w AUTOTARGET zajmujemy się kompleksowym ustawianiem zbieżności oraz kątów kół zarówno przednich jak i tylnych.

Nasi wykwalifikowani mechanicy zalecają ustawienie zbieżności zawsze po wymianie jakiegokolwiek elementu zawieszenia, a nawet po wjechaniu na dużą dziurę, gdyż istnieje ryzyko utarty właściwego kąta pochylenia kół, a co za tym idzie przyczepności a więc i bezpieczeństwa.

 

W AutoTarget najważniejsza jest dla nas jakość i zadowolenie klientów.

Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego w Jaworznie, gdzie ustawianie zbieżności to usługa wykonywana na najwyższym poziomie!