sklep motoryzacyjny auto target

Serwis klimatyzacji Jaworzno, Sosnowiec – Naprawa klimatyzacji w AutoTarget

Strona główna > Serwis klimatyzacji Jaworzno, Sosnowiec – Naprawa klimatyzacji w AutoTarget

klimatyzacja

Serwis klimatyzacji Jaworzno, Sosnowiec i nie tylko w AutoTarget (Nowy czynnik R1234yf i poprzedni R134a)

Jedną z gałęzi naszej działalności są klimatyzacje samochodowe. Specjalizujemy się w naprawach, konserwacji i przeglądzie systemów klimatyzacji. Dzięki zaawansowanej stacji do obsługi firmy MAGNETI MARELLI jesteśmy w stanie dokonać kompleksowych przeglądów i napraw. Proces serwisowy polega między innymi na uzyskiwaniu próżni w układzie oraz pomiarze jego szczelności. Dodatkowo, za każdym razem wprowadzamy barvnik UV do układu w celu weryfikacji ewentualnych nieszczelności. Podczas gdy większość serwisów oferuje jedynie napełnienie klimatyzacji, AutoTarget wykonuje wszelkie czynności związanie z naprawą czy konserwacją klimatyzacji, czyli serwis klimatyzacji w pełnym zakresie.

Zajmujemy się serwisem i naprawą układów klimatyzacji z NOWYM CZYNNIKIEM R1234yf oraz wcześniejszym R134a !!!

Serwis klimatyzacji Jaworzno - Dlaczego sprawna klimatyzacja jest tak ważna?

Klimatyzacja w samochodzie to nie tylko wygoda i gażet podnoszący komfort jazdy. Latem, kiedy temperatury rosną do niebezpiecznie wysokich poziomów, zapewnia ona komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo. Przegrzanie organizmu czy omdlenia wskutek wysokiej temperatury w trakcie jazdy samochodem mogą być tragiczne w skutkach.

Istotna jest także dezynfekcja klimatyzacji. Zagrzybiona klimatyzacja to siedlisko szkodliwych bakterii i grzybów. Używanie takiej klimatyzacji ma negatywny wpływ na zdrowie kierowcy oraz pasażerów. Może powodować m.in. alergie, zapalenie górnych i dolnych dróg oddechowych, a nawet zakażenie pleśnią czy grzybami. Przede wszystkim z tego względu systematyczny przegląd klimatyzacji jest tak ważny. 

Pomagamy naszym klientom dbać o ich bezpieczeństwo, zapewniając profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej. Warto pamiętać, że przegląd klimatyzacji powinien być wykonywany przynajmniej raz w roku najlepiej w okresie wiosennym. 

Interesuje Cię przegląd klimatyzacji? Jaworzno, Sosnowiec i okliczne miasta - zapraszamy na przeglądy i naprawy klimatyzacji!