sklep motoryzacyjny auto target

Auto części – sklep motoryzacyjny Jaworzno AutoTarget

Przejdź do sklepu

auto części - sklep

AutoTarget - części samochodowe Jaworzno

Na polskim rynku motoryzacyjnym jesteśmy obecni od 1999r. Filia w Jaworznie stworzona została w roku 2014. Wieloletnie doświadczenie zarówno w branży motoryzacyjnej, jak i w obsłudze klienta pozwalają nam zapewnić Państwu najlepszą obsługę, a także fachowe doradztwo w zakresie doboru auto części zamiennych oraz akcesoriów do samochodów. W swojej ofercie posiadamy części samochodowe na tzw. pierwszy montaż, jak i tańsze zamienniki. Ponadto oferujemy szeroki wybór olejów i płynów samochodowych, przewody hamulcowe oraz różnego rodzaju chemię samochodową.

Auto części – najlepsza jakość i bezpieczeństwo w korzystnej cenie

Dla naszych klientów sprowadzimy każdą część do pojazdu osobowego (w pewnym zakresie także do ciężarowego i motocyklowego), która jest dostępna na polskim rynku. Najważniejszą wartością w naszej działalności jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa i zadowolenia. Z tego względu auto części i inne produkty w naszym sklepie cechuje wysoka jakość. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, chętnie doradzamy i pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie.  W razie wszelkich pytań i wątpliwości zachęcamy naszych klientów do konsultacji z zespołem, który udzieli fachowej porady.  AutoTarget sklep motoryzacyjny Jaworzno - do współpracy zapraszamy klientów z całego Śląska i nie tylko. Jeteśmy otwarci na nowych klientów i ich potrzeby. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu. 

Doświadczenie gwarancją zadowolenia – AutoTarget auto części

20 letnie doświadczenie oraz zespół profesjonalistów pracujących w AutoTarget to gwarancja zadowolenia oraz wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Długie lata obecności i prężnej działalności na rynku motoryzacyjnym, pozwoliły nam poznać potrzeby klientów oraz specyfikę tej branży. Nasza wieloletnia, ciężka praca owocuje zaufaniem i zadowoleniem klientów. Wiemy jednak, że niezbędne jest ciągłe doskonalenie, by utrzymać zaufanie klientów. Z tego względu nie zwalniamy tempa, stale szlifujemy swoje umiejętności, jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami z branży. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by czuł się zadowolony z wyboru naszej obsługi oraz auto części. 

 Części samochodowe Mysłowice, Jaworzno i inne miasta - zapraszamy klientów z całego Śląska i nie tylko! 

 

Galeria