sklep motoryzacyjny auto target

Regeneracja Filtra DPF i Czyszczenie Katalizatorów

Filtr DPF

Regeneracja Filtra DPF FAP GPF i Czyszczenie Katalizatorów DOC SCR ASC

Filtr DPF/ FAP/ GPF lub katalizator DOC/ SCR/ ASC jest montowany w każdym nowoczesnym silniku w celu ograniczenia emisji szkodliwych gazów, które powstają w procesie spalania paliwa w każdym silniku spalinowym. Obecnie filtry cząstek stałych są stosowane razem z katalizatorami w celu efektywniejszego zmniejszenia emisji szkodliwych gazów i cząstek stałych.

Regeneracja Filtra DPF Jaworzno i Czyszczenie Katalizatorów DOC SCR ASC w AutoTarget Śląsk

W naszym serwisie samochodowym zajmujemy się regeneracją filtrów dpf/ fap/ gpf i katalizatorów doc/ scr/ asc. Regeneracja filtra obejmuje montaż i demontaż filtra, jego regenerację oraz ponowną adaptację do komputera w samochodzie. Wszystkie filtry są czyszczone w specjalnym urządzeniu: Flash Cleaner Machine. Po zakończeniu procesu regeneracji filtr jest poddawany testowi przeciwciśnień tak, aby dokładnie określić jego stopień regeneracji. Nasz partner, który wykonuje dla nas samą procedurę czyszczenia gwarantuje przywrócenie nawet do 90%- 95% sprawności filtra. Samo czyszczenie jest oparte na działaniu wody w połączeniu z biodegradowalnym środkiem chemicznym. Tym samym taka regeneracja jest znacznie bardziej bezpieczna i dużo mniej inwazyjna dla samego filtra DPF FAP GPF czy katalizatora DOC SCR ASC niż jego wypalanie, stosowanie bardzo szkodliwej chemii czy ultradźwięków. Dzięki Flash Cleaner Machine czyszczenie, regeneracja filtrów zapewnia usunięcie osadów PM10, z oleju i ceru jednocześnie nie naruszając integralności filtra oraz powłoki z metali szlachetnych.

W Autotarget regeneracja filtra DPF i czyszczenie katalizatorów wykonywane są dla samochodów wielu różych marek

Nasze usługi kierujemy między innymi do takich marek jak: grupa VAG tj. Audi, Seat, Skoda, VW, BMW, Mercedes, Ford, Opel, Fiat, Kia, Hyundai, Grupa PSA tj. Peugeot, Citroen oraz Renault, Volvo, Dacia, Honda, Suzuki, Mitsubishi, Toyota, Nissan, Rover, Mini, Jaguar, Land Rover

W AutoTarget najważniejsza jest dla nas jakość i zadowolenie klientów. Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego w Jaworznie gdzie regeneracja filtra DPF FAP GPF i czyszczenie katalizatorów DOC SCR ASC to usługa wykonywana na najwyższym poziomie!